Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note – recenze prvního křížence smartphonu a tabletu

Samsung Galaxy Note – recenze prvního křížence smartphonu a tabletu

Samsung Galaxy Note je jednoznačně nejkomplexnější přístroj na trhu, který kombinuje výhody tabletu a smartphonu Samsung Galaxy S II. Recenze Samsungu Galaxy Note nabízí všem zájemcům prohlídku systému, uživatelských možností a skvělého hardwaru, sbaleného do stále příjemných rozměrů konstrukce s 5,3“ HD displejem.

Samsung Galaxy Note je koncepčně zcela novým zařízením, kombinujícím výhody nejvybavenějších smartphonů a tabletů. Právem se tak o něm hovoří jako o kříženci či hybridu. Do kapsy se tento, na pohled zvětšený model Galaxy S II, ještě pořád vejde, na běžné užívání v jedné ruce ale rovnou zapomeňte. Přístroj se může chlubit 5,3“ Super AMOLED HD displejem, MHL portem (microUSB), nahráváním Full HD videa a kapacitním stylesum S Pen.

Nepochybně jedno z nejvýkonnějších zařízení na poli mobilních telefonů i tabletů, s 1,4 GHz dvoujádrem, nese operační systém Android ve verzi 2.3.6 a budoucí aktualizací na Android 4.0. Nedostatky se vzhledem k maximální možné výbavě budou hledat jen velmi obtížně, ale i tak určitě nějaké budou. Najdeme je společně v následujících odstavcích recenze Samsungu Galaxy Note.

Celý článek najdete na: mobilizujeme.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

fRANTA  (18.7.2013 21:18)

Ziji v USA a chci koupit a zaroven poslat me milovane ceri telefon samsung galaxy note (n7000) prez nejakou" ceskou " firmu a ono to nejde vazeni pratele ceske dodavajici online obchody totiz berou jen VISA karty vydane v CR,ptam se je to normalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe